Укр
Українська мова
  1. Головна
  2. Конфлікт

Вирішення конфліктів та суперечокКонфлікт інтересів - це умови, при яких у людей виникають вступають в конфлікт або конкуруючі інтереси, здатні вплинути на результати або висновки, представлені в роботі. Конфлікти інтересів можуть бути потенційними або усвідомленими, а також реально існуючими. На об'єктивність можуть вплинути особисті, політичні, фінансові, наукові або релігійні чинники.

Кожен рецензент має право відмовитися від рецензії в разі наявності явного конфлікту інтересів, що відбивається на сприйнятті та інтерпретації матеріалів рукопису.

Всі автори зобов'язані розкривати в своїх рукописах фінансові або інші існуючі конфлікти інтересів, які можуть бути сприйняті як вплинули на результати або висновки, представлені в роботі.

Приклади потенційних конфліктів інтересів, які обов'язково підлягають розкриттю, включають роботу за наймом, консультування, наявність акціонерної власності, отримання гонорарів, надання експертних висновок, патентна заявка або реєстрація патенту, гранти та інше фінансове забезпечення. Потенційні конфлікти інтересів повинні бути розкриті якомога раніше.

Публікація не була узгоджена між авторами.

У разі виникнення очевидних конфліктів інтересів або появи запиту від зацікавлених осіб
- стаття буде видалена з бібліотеки видавництва та Google Scholar