Дуже багато різної інформації написано про відому авторку Лесю Українку. Одного разуСвітозар Драгоманов зазначив: «Багато вже написано про Лесю Українку, багато розказано. Але все написане й сказане не точне в порівнянні з тим, що повинні ще написати й сказати, щоб постать письменниці стала перед нинішнім поколінням у весь зріст її геніальності. Лесю Українку треба вивчати, як дорогоцінний скарб, як людину, яка жагуче засвоювала надбання світової культури, горіла бажанням, щоб її народ, український народ, на всіх просторах своєї багатющої землі якнайшвидше зайняв належне йому почесне місце серед інших народів» [1, с. 43]. Про ономастику не написано