Звернення до проблеми застосування арт-терапії в професійній діяльності майбутніх педагогів-музикантів пов’язано з тим, що сучасний фахівець у сфері мистецької освіти має бути не тільки професійним музикантом, а й особистістю духовною й творчою, що володіє засобами пізнання себе та навколишнього світу і на цій основі здатний впливати мистецтвом на психічний і фізичний стан учнівської і студентської молоді, відновлюючи цілісність особистості.